Ugrás a tartalomra

Kitűnő tanulók

Kitűnő tanulók a 2019/2020. tanévben

A 2019/2020-as tanév végén több tanulónk is kitűnő bizonyítványt vihetett haza, hiszen példamutatóan még a tantermen kívüli digitális oktatásban is sikeresen helyt álltak. GRATULÁLUNK!

1.a

Baráth Lóránt Zsombor
Bodnár Bianka
Burján Dorina
Klézli Veronika
Kóti János Krisztofer
Lippai Álmos
Nagy Adél Fanni
Pente Emma
Róka Bálint
Tálas Liliána
Ujvári Zsolt
Vadász Lujza
Veres Lajos Károly
Vona Boglárka

 

1.b

Ábri Lina Virág
Barabás Dávid Tamás
Barabás Zoltán Dániel

 

1.c

Fazekas Letti
Ferencz Emma
Holcz Vivien
Kakócz Henrietta
Kató Dávid
Nagy Levente
Oláh Zselyke Kamilla
Petruska Míra
Póka Örs
Rácz Kincső
Róka Laura
Szakácsi Anna
Szvoren Sára
Tamás Zsombor
Terebes Martin
Toma Petra
Turi Zsombor
Zajácz Alexander
Zajácz Dorka

 

1.d

Ábri Mirjam
Czibak Endre Csanád
Eperjesi Zalán
Fazekas László Levente
Fekete Nóra
Gáll József
Kis Ivett
Kocsis Laura
Kövesdi Laura
Nagy Benjámin Róbert
Nagy Nimród
Orosz Elizabet
Répanszki Noel
Szabó Remény Hanna
Szilágyi Hanna
Szira Dávid Tibor
Szurkos Szabolcs Sándor
Tóth-Pál Lia
Varga Lilla
Zsoldos Hunor

 

2.a

Arató Eszter
Baráth Sándor Kristóf
Bódor Károly
Kalapos Nóra
Lekka Lili

 

2.b

Balogh Tamás Erik
Rézműves Kevin Attila

 

2.c

Agócs Zalán
Badics Boglárka
Balázs Réka
Borivó Brigitta
Fazekas Benett
Kiss Olivér
Kórik Norina
Magyar Marcell 
Munkácsi Eszter
Nagy Tamara Lotti
Soltész Kristóf
Szarka Eszter
Tóth Lívia
Tóth Noémi

 

3.a

Dezső Péter László
Héri Hanna
Jakab Ákos
Mészáros Mira

 

3.c

Csikós Máté
Draviczky Anna
Gazdag Ádám Gábor
Gazdag Eszter
Girincsi Bella
Hamvas Kíra Tünde
Horváth Gréta
Nagy Janka
Németh Zoltán
Oláh Jázmin
Papp Olívia
Róka Sebestyén
Szemán Kinga Róza
Szepesi Csongor
Szilágyi Dorka
Vámosi Dominik

 

4.a

Chrenkó  Vilmos
Maczkó Máté
Mirkó Rebeka
Papp Lilla Flóra
Paronai László Péter
Pintér Dorina
Utasy Anita

 

4.b

Bozó Kristóf
Czvetnics Benedek
Gál Emese
Lippai András
Szilágyi Rebeka

 

4.c

Alacs Panna Valéria
Dankó Dominik
Munkácsi Milán
Munkácsi Szabolcs
Rácz Réka Blanka
Reznek Lili
Soltész Máté
Zajácz Lorina
Pente Boglárka

 

4.d

Erdélyi Enikő

 

5.a

Balogh Emese
Katona Sára
Nácsa Sára
Pethe Cintia
Pethe Márk

 

5.b

Barabás Barbara Elizabet
Kakócz Marcell
Szikszai Linett

 

5.c

Gazdag Péter
Kiss Zsófia
Szabó Lili
Szabó Luca
Üveges Milán
Varga Petra Maja

 

5.d

Bódor Anna
Fazekas Alíz
Kotroczó Roland
Nagy Dorka
Osvai Emma
Osvai Réka
Sándor Hanna Barbara
Szabó Nóra
Szabó Sára Zsófia
Szepesi Réka
Tóth Marcell
Tóth Regina
Török Barnabás
Trázsi Fruzsina
Varga Benedek
Varga Zsolt

 

5.e

Kóti Gábriel

 

6.a

Balogh Lili Viktória
Bodnár Eszter
Horváth Hajnalka
Kakócz Lajos Zsombor
Mészáros Maja
Paronai Anna Luca
Rácz Petra
Petruska Zétény
Szabó Lili
Szemán Linda Magda

 

6.b

Vári Orsolya

 

6.c

Nagy Boglárka

 

6.d

Dudás Péter
Fekete Hanna
Rozgonyi Dóra
Simon Dániel
Szűcs Nikolett
Csizmár Dóra
Kicsák Zsombor

 

7.a

Bárány Eliza
Budai Zsófia
Gombás Míra
Jakab Orsolya
Nagy Kristóf
Nyánku Lili Anna
Tóth Marcell

 

7.b

Kakócz Alexandra
Tóth Evelin

 

7.c

Kakócz Bianka
 

 

7.d

Balogh István Hunor
Balogh Mátyás Roland
Dankó Roland
Draviczky Ádám
Kerékjártó Luca
Krusóczki Zsófia
Nádasdi Janka
Róka László
Tóth Fruzsina
Török Balázs
Terebes Milán
Veres Márk

 

8.a

Toma Noémi

 

8.c

Czifra Ádám,
Czifra Levente 
Lázár Dávid

 

8.d

Balogh Panna
Béres Petra
Faggyas Flóra
Fehér Anna Kincső
Kabai Péter Lajos
Kaska Kíra Sára
Kelly Patrick Alexander
Lakatos Petra 
Munkácsi Réka
Szécsi Dorka
Veréb Kincső

 

 


Kitűnő tanulók a 2018/2019. tanévben

1.a

Arató Eszter

Balogh Tibor Adrián

Baráth Sándor Kristóf

Bódor Károly

Kalapos Nóra

Kóka Tina Marianna

Lekka Lili

Oláh Gréta

 

1.b

Balogh Tamás Erik

Rézműves Kevin Attila

 

1.c

Agócs Zalán

Badics Boglárka

Balázs Réka

Borivó Brigitta

Fazekas Benett

Kiss Olivér

Kórik Norina

Magyar Marcell

Mészáros Levente

Munkácsi Eszter

Nagy Tamara Lotti

Szarka Eszter

Tóth Lívia

Tóth Noémi

Varga Zétény Lajos

 

2.a

Dezső Péter László

Héri Hanna

Jakab Ákos

Mészáros Mira

 

2.b

Kóti Dominik

Molnár Bianka

 

2.c

Borbély Zsombor

Csikós Máté

Draviczky Anna

Gazdag Ádám Gábor

Gazdag Eszter

Girincsi Bella

Hamvas Kíra Tünde

Horváth Gréta

Nagy Janka

Oláh Jázmin

Papp Olívia

Szemán Kinga Róza

Szepesi Csongor

Szilágyi Dorka

Veres Bence Benjamin

 

3.a

Maczkó Máté

Mirkó Rebeka

Papp Lilla Flóra

Pintér Dorina

Utasy Anita

Utasy Roland

 

3.b

Bozó Kristóf

Czvetnics Benedek

Gál Emese

Gulyás Lili

Lippai András

 

3.c

Alacs Panna Valéria

Dankó Dominik

Fegyveres Flóra

Jeles Ádám

Munkácsi Milán

Munkácsi Szabolcs

Pente Boglárka Eszter

Reznek Lili

Soltész Máté

Szakácsi Márkó

Zajácz Lorina

 

3.d

Tóth Gergő László

 

4.a

Balogh Emese

Pethe Cintia

Pethe Márk

 

4.b

Barabás Barbara Elizabet

Kakócz Marcell

Szikszai Linett

 

4.c

Szabó Luca

Szabó Lili

Gazdag Péter

Üveges Milán

Varga Petra

 

4.d

Bódor Anna

Fazekas Alíz

Kotroczó Roland

Nagy Dorka

Osvai Emma

Osvai Réka

Sándor Hanna Barbara

Szabó Nóra

Szabó Sára Zsófia

Szepesi Réka

Tóth Marcell

Tóth Regina

Török Barnabás

Trázsi Fruzsina Anna

Varga Zsolt

Zsoldos Ádám

 

4.e

Glonczi Kristóf

Kóti Gábriel

Kóti Levente

Kóti Zsolt

 

5.a

Bodnár Eszter

Lázár Luca

Losonczi Dóra Diána

Mészáros Maja

Paronai Anna Luca

Petruska Zétény

Rácz Petra

Szabó Lili

 

5.b

Vári Orsolya

 

5.c

Nagy Boglárka

 

5.d

Dudás Péter

Fekete Hanna

Rozgonyi Dóra

Simon Dániel

 

6.a

Bárány Eliza

Budai Zsófia

Gombás Míra

Jakab Orsolya

Nyánku Lili Anna

Tóth Marcell

 

6.b

Bozó Panna Boglárka

Kakócz Alexandra

 

6.c

Kakócz Bianka

 

6.d

Balogh Mátyás

Dankó Roland

Draviczky Ádám

Kerékjártó Luca

Krusóczki Zsófia

Nádasdi Janka

Róka László

Terebes Milán

Tóth Fruzsina

Török Balázs

Veres Márk

 

6.e

Kóti László

 

7.d

Balogh Panna

Béres Petra Bianka

Faggyas Flóra

Fehér Anna Kincső

Kabai Péter Lajos

Kaska Kíra Sára

Kelly Patrick Alexander

Munkácsi Réka

Petruska Dóra

Szécsi Dorka Etelka

 

8.a

Kecskés Kíra Villő

Sütő Nikoletta

Szabó Szonja Anna

Szőke Zoltán Viktor

 

8.b

Róka Dávid

Szabó Nikoletta

Szondi Patrik

 

8.c

Bódor Blanka

Fazekas Panna

Mészáros Martin

Simon Zoltán

 

8.d

Horváth Henrietta